AN.YWHERE - Sportovní doplňky s jedinečnými vzory

Není tomu tak dávno, kdy jsem psal článek o sportovních čelenkách a jeho závěrem bylo, že čelenek není nikdy dost. V tu chvíli jsem neměl ani to nejmenší tušení, že se mi za krátký čas objeví na stole zásilka čelenek a nákrčníků od holek z AN.YWHERE. Nejen, že tady máme čelenky, ale taky jsem se mohl stát pozorným posluchačem příběhu čelenek s jedinečným designem. Nezvládnu jej vyprávět celý, ale pokusím se shrnout do pár řádků to nejzajímavější. 

 105441-1_4410-1-funkcni-celenka-anywhere-divoka-louka-barevna2

Nespoutaná touha tvořit něco jedinečného a nového na trhu vedla k prvním stehům na máminým šicím stroji. Plátěné tašky, pytlíky či kosmetické taštičky už tehdy byly dozdobeny originální kresbou či potisky. Věřím, že tyto první kousky majitelům dělají radost ještě dnes. Úspěch nikdy nemůže přijít bez pádu. Pokusy o šití šatů, trenýrek na spaní či sukní nedopadly nejlépe. Ačkoliv se nedařilo za strojem, vyčarovalo to mnoho úsměvů, zábavy a vzpomínek. 

I přes malé kotrmelce vytrvalost přinesla nápad ušít čepici, nákrčník a sportovní čelenku. Čelenku, přes kterou nebude velikánský nápis a bude v příjemném veselém designu. První vzor byl s motivem dinosaurů. Od dinosaurů se dnes holky dostaly k tvorbě vlastního designu látek a šití opravdu jedinečných kousků s originálními motivy z jejích dílny.

Postupem času se nabídka čelenek rozšířila o nákrčníky, čepice, rukavice i spodní prádlo. Aktuálně je vše směřováno na veselé barevné motivy určené převážně pro ženy. Snad teď nezvedám až moc tu pomyslnou pokličku z dílny s tajnou informací, že nová chystaná kolekce již bude obsahovat i pánské modely čelenek.

55A8FFF1-EA87-488D-AB51-15D97A762F93

Čelenky i ostatní produkty jsou navrhované a šité v ostravské dílně z těch nejlepších sportovních materiálů. Materiál se skládá z polyesteru a elastanu. Kombinace tohoto materiálu zaručuje pevnost, pružnost i dlouhou životnost produktů. Vnitřní strana je s jemným počesem a venkovní s originálním designem. Velmi dobře drží na hlavě, hřeje a odvádí pot.

105465_4281-funkcni-celenka-anywhere-zebra

Běžecké nákrčníky dokonale ochrání před chladem a zahřejí. V horní části nákrčníku je gumička, kterou se dá jednoduše a pohodlně zafixovat jeho pozice. Lehké a prodyšné materiály nebrání pohodlnému dýchání při běhu či chůzi i s nasazeným nákrčníkem.

 105477-2_4416-funkcni-bezecky-nakrcnik-anywhere-divoka-louka-modra

Koupí produktů od značky AN.YWHERE podpoříš malou značku a dílnu z Ostravy. Slibuji, že ti jejich produkty budou dlouhou dobu dělat radost a nikdo je jen tak v přírodě nepřehlédne. =)

105477-1_4410-3-51990324401-63c3a8f814-o

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×