Stevens Bikes - Kvalitní kola z německé dílny

Podařilo se nám do sortimentu našeho e-shopu zařadit nabídku kol oblíbené německé značky Stevens Bikes. Nejde o žádné nováčky na trhu. Stevens Bikes vstoupili na trh v roce 1991 a dnes dodávají kola světovým jezdeckým týmům v cyklokrosu. Také slavili nejeden titul mistrů světa se světovými jezdci jako jsou Peter Sagan, Mathieu Van der Poel, Marianne Vos, Hanka Kupfernagel, Niels Albert, Philipp Walsleben i mistři ČR Radomír Šimůnek, Michael Boroš, Martin Bína, Adam Ťoupalík aj. Více jak 80% kol se montuje v německých dílnách, kde na kvalitu komponentů i samotné montáže dohlíží zkušení mechanici. 

Stevens Bikes mají velmi širokou nabídku kol a věřím, že si každý vybere kolo ve své kategorii. V nabídce jsou kola v kategorii kol: horské, silniční a gravel, trekingové a krosové, elektrokola i dětské kola.

Horské kola Stevens Bikes

Jak poznat nejoblíbenější horské kola? Ihned viditelný bytelný rám se skvělou geometrií, odpružená vidlice a osazení spolehlivými komponenty. První pohled na kolo musí vzbuzovat pocit: "chci se posadit a s velkou chutí vyrazit v před". Posed na kole musí být takový, ať se nám jede pohodlně i na dlouhých vyjížďkách. 

stevens bikes 1

Silniční a gravel kola Stevens Bikes

Kola v této kategorii disponují elegantním čistým designem a hlavně konstrukcí. Kola v nás musí na první pohled evokovat lehkost a rychlost. I když vypadají silniční kola velmi podobně s kategorií kol gravel, najdeme zde odlišnosti v klíčových oblastech. Silniční kola jsou výkonné dynamické stroje pro rychlou jízdu na hladkém asfaltu. V terénu je s nimi jízda velmi obtížná či i nemožná. Gravel kola jsou konstruované tak, ať si ponechají co nejvíce dynamičnosti, ale mohou vjet i na rozbitý kamenitý terén, písčitou cestu či lehký terén. 

stevens bikes 2 

Trekingová a krosová kola Stevens Bikes

Rychlost, komfort a pohodlnost při jízdě. Takto si dovolím specifikovat tuto kategorie kol. Rámy kol mají mírně sportovní geometrii a jezdce nechávají ve vzpřímeném posedu. Tato kombinace je vhodná na vyjížďky na cyklostezkách, ve městech i na cykloturistické výlety. 

stevens bikes 3

Elektrokola Stevens Bikes

Nejsi vytrénovaný sportovec, ale i tak chceš ujet delší trasu? Vsaď na elektrokolo. Jízdní schopnosti se posunou na úplně jiný level a zdolat náročnější stoupaní či táhlý kopec je hračkou. Elektrokola postupně vstupují do všech kategorií kol a budeme se s nimi čím dál tím více potkávat.

stevens bikes 4

Dětské kola Stevens Bikes

Nikdy se nesmí potlačit chuť k cyklistice špatným vybavením. Vždy je potřeba myslet na naše nejmenší a dopřát jim stejně kvalitní kolo či vybavení jako pro sebe. Myslím si, že i v dnešní době se každému dítěti, které dostane nové kolo rozzáří oči a velmi rádo šlápne do pedálů. 

stevens bikes 5

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×