Mountain Equipment - Když nestojíš o kompromis

Mountain Equipment zná téměř každý horský dobrodruh, který hledal kvalitní vybavení nejen na hory. Světově známá a uznávaná značka s více než 50 letou tradicí. Britové se svou výrobou vsadili na špičkové outdoorové vybavení, které po dlouhé léta podrobují horolezci těm nejnáročnějším podmínkám nejen v Himalájích. Hlavním cílem produktů firmy Mountain Equipment je ochránit člověka v těch nejméně příznivých podmínkách na planetě. Everest, K2, jižní a severní pól jsou místa, kde s pravidelností potkáme tyto britské výrobky. 

montain equipment

Prvotní produkty, které začali v dílně této firmy vznikat byly péřové bundy a spacáky. Speciální prošívání a kvalitní materiály i náplň fungovala naprosto efektivně. V dnešní době i firma Mountain Equipment začala sahat při výrobě po moderních a ultra lehkých materiálech ve skvělé kvalitě. Aktuálně v nabídce najdeme široké množství produktů s odolnou membránou Drilite či Gore - Tex, péřové, fleecové oblečení, spacáky do každého počací a mnoho z dalšího vybavení pro přežití v drsných podmínkách. 

ME dámská

Membrána Drilite je speciální voděodolná tkanina vyvinutá společností Mountain Equipment navržená tak, aby byla voděodolná, lehká a odolná. Tento materiál je vyráběn ve třech verzích s různým využitím: 

  1. Drilite - základní verze materiálu, která je elastická, voděodolná a prodyšná. Vrstva je ultratenká a zajišťuje dokonalý odvod vodní páry. Perfektní volba pro každodenní použití v kopcích či horách poskytující voděodolnou a větru odolnou bariéru.
  2. Ultralehký Drilite - jak už naznačuje název, jedná se o velmi odlehčenou variantu základního materiálu, která zajišťuje zpevnění a dlouhou životnost materiálu. Oblečení z tohoto materiálu je opravdu ultralehké a je skvělou volbou pro horské běžce a maratonce. 
  3. Strech Drilite - pružný a přiléhavý materiál, který kombinuje přiléhavý střih s pružností. Díky tomu vznikla speciální edice horolezeckého oblečení, které je odolné, přiléhavé a pružné.  

ME pánská

Opravdu kvalitní oblečení do těch nejnáročnějších podmínek, které si člověk dokáže představit. Samotné kolekce oblečení jsou spíše zaměřeny na výkon než barevné a designové výstřelky. Jednoduché a efektivní střihy, příjemné barvy a funkčnost na 100%. Takto se dá v krátkosti představit firma Mountain Equipment. 

Zboží v naší nabídce zde: Mountain Equipment

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×