JETBOIL STASH - Nejlehčí vařič do tvého batohu

Váha vařiče 200 gramů, až 10 hodin vaření na 100 g kartuši, nádoba 0,8 litru 

Jednoduše jsem shrnul vše podstatné a představil jsem nový vařič od značky JETBOIL v první větě. Nový kompaktní vařič JETBOIL STASH je univerzální vařič, kde se podařilo jeho váhu oproti předešlé verzi zredukovat o 40%. Vařič s nádobou bez kartuše váží pouhopouhých 200 g a jeho kompaktní rozměry 112 x 130 mm nezaberou téměř žádné místo v batohu při našich outdoorových aktivitách. Komplet vařiče a 100 g kartuše (lze schovat dovnitř vařiče) váží pouhých 300 g. Docela šokující představa, když si vzpomenu na své dětství a propanbutanový vařič na lahvi. :-D 

60270_jetboil-stash-1

Vařič JETBOIL STASH obsahuje:

  • Stabilizátor pro zvýšení bezpečnosti vaření na nerovném terénu. Stabilizátor je kompatibilní se všemi velikostmi kartuší od firmy Jetboil. 
  • Titanový hořák - velmi lehký a odolný materiál.
  • Nádobu o objemu 0,8 litru s poklopem, který udrží delší dobu teplé jídlo.

60270-3_jetboil-stash-5

Vařič je vhodný pro každého, kdo rád kempuje v přírodě. Využijeme ho nejen při jednodenním rodinném výletu, ale i při dlouhém přechodu hor, kde obzvláště oceníme jeho kompaktní rozměry a minimální váhu. Sestavení vařiče je naprosto jednoduché a instrukce pro ovládání srozumitelné. Do pár minut od rozložení máme připravený teplý nápoj nebo pokrm. Není potřeba nosit s sebou žádné další talíře či nádoby. Stačí mít pouze lžíci nebo vidličku a pohodlně se najíme z nádoby vařiče. Nepřilnavý povrch zaručuje i snadnou údržbu. S minimem vody nádobu umyjeme a vše složíme zpátky do kompaktního rozměru. 

 

Vařič Jetboil se také velmi snadno kombinuje s jídly od známe značky Adventure Menu nebo čajem a kávou od firmy Growers

Zboží v naší nabídce zde: JETBOIL

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×