KARI TRAA - Od Ženy pro Ženy

Od olympijských medailí ve freestyle lyžování k úspěšné a nejrychleji rostoucí sportovní značce v Evropě. Takto se dá krátce popsat jednou větou expandující značku moderního sportovního oblečení pro ženy. Kari Traa je nejen úspěšnou norskou lyžařkou, ale také osobou s citem pro design s jedinečnou vášní pro kreativitu a každý detail. 

karin traa 1

Volný čas mezi tréninkem a závoděním Kariin trávila pletením kulichů či přizpůsobováním vlastního lyžařského oblečení. Její návrhy a hotové výrobky se staly mezi přáteli a kolegy lyžaři po celém světě natolik populární, že se v roce 2002 rozhodla koníček proměnit v podnikání. Takto vznikla nová a rychle expandující značka Kari Traa. Velmi rychle se kolekce dámských pokrývek hlavy rozrostla v kompletní a rozsáhlou značku sportovního oblečení pro aktivní ženy. 

damske2

I v dnešní době jsou produkty a návrhy samotné Kariin spojené s inspirací v drsné norské přírodě a vzpomínek na dětství. Drsné povětrnostní podmínky, drsná norská příroda a silný smysl pro skandinávské tradice jsou jedny z hlavních inspiračních kanálů této značky. Sportovní oblečení je navržené tak, aby dokonale sedělo ženskému tělu, ale přesto splňovalo potřeby aktivního, sportovního a dobrodružného životního stylu. Pro Kari Traa neexistují žádné rozpory mezi stylem a výkonem tohoto oblečení.

PARKA2               

Kariin Traa ukončila aktivní sportovní kariéru v roce 2006 a v tomto roce byla její značka uvedena na mezinárodní trh. V dnešní době je jednou z nejrychleji rostoucích sportovních značek v Evropě s působností v dvanácti evropských zemích s neustálým růstem. V roce 2015 značka vstoupila na americký trh. Prodeje nejen v Evropě, ale i v Americe ukázaly, že celá kolekce je kombinací použitelnosti a stylu. 

I my v Pomelo Sportu jsme rádi, že jsme mohli tuto velmi oblíbenou značku zařadit do našeho sortimentu a představit Vám v krátkosti příběh této jedinečné značky.

Zboží v naší nabídce zde: Značka Kari Traa

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×