Mons Royale - Merino z Nového Zélandu

Na co lepšího v dnešní době vsadit než na kvalitu použitých materiálů a jednoduchý líbivý design. Přesně tímhle motem se řídí od roku 2009 novozélandská značka Mons Royale. Produktu této značky se vyznačují především kvalitou použité vlny a stylovým vzhledem.

Mons Royale - Merino z Nového Zélandu 1

Hannah a Hamish Aclandovi jsou nejen zakladatelé této značky, ale také rodáci od jezera Wanaka. Narodili se v rodinách farmářů a mají od útlého mládí přirozený vztah k merino vlně, horám a přírodě. Hamish se stal profesionálním lyžařem a Hannah studovala módu a návrhářství. Spojení těchto dvou osob a jejich vášní přináší moderní značku Moons Royal.

„From the MTNS for the MNTS“

Od počátků razí a drží se tohoto motta: „Z hor pro hory“.

Zaměřují se na sportovní oblečení určené pro lyžování, cyklistiku či turistiku v náročných horských podmínkách, kde není prostor pro kompromis. Používají té nejlepší novozélandské vlny od místních zemědělců a drží se pravidla, že dávají přírodě víc, než si od ní berou. Jsou aktivní propagátoři regenerativního zemědělství. Mons Royale - Merino z Nového Zélandu 2

Kolekce dámského i pánského oblečení přináší kompletní nabídku od spodního prádla až po hřejivé mikiny a bundy pro skialpinismus a enduro cyklistiku. Nejsou to žádní nováčci na trhu a lze vybírat ze široké škály kolekcí, barev a druhů oblečení.  

Pánské oddělení nabízí kombinaci jednoduchého a líbivého designu v jednoduchých barvách od boxerek, legín, kraťasů, mikin až po speciální oblečení na horskou cyklistiku. Věřím, že každý si zde vybere svou oblíbenou barvu a bude s kvalitou oblečení spokojený. 
Mons Royale - Merino z Nového Zélandu 3

Dámská kolekce nabízí nejen výraznější barvy, ale i trochu barevnější design, který není v našich končinách tak okoukaný. Věřím tomu, že pokud hledáš méně známou, ale kvalitní značku sportovního oblečení, právě jsi našla.

Mons Royale - Merino z Nového Zélandu 5

Představení firmy Mons Roale a základní myšlenka je pěkně shrnuta i v tomto krátkém videu:

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×