Káva na cesty Grower's cup

Firma Grower's Cup přišla s inovativním a naprosto jednoduše použitelným konceptem pro přípravu nápoje díky papírovému polyetylénem potaženému sáčku, který je zároveň překapávačem a kávovou konvičkou. Nabízená káva má navíc vždy jasný původ. Je pražená v menším množství, aby zůstala možnost co největší kontroly kvality a nikdy nejsou míchány jednotlivé odrůdy nebo kávy z různých zdrojů.

V ČEM JE KÁVA GROWER'S CUP VÝJIMEČNÁ?
Unikátní systém servírování kávy Snadná příprava 2 šálků lahodné čerstvé kávy, ať jste kdekoli (stačí 0,3 l horké vody) Sáček Grower's cup je vlastně alternativou francouzské konvičky (FrenchPress) na jedno použití Kvalitní BIO káva s jasným původem – 22 g čerstvé kávy ve filtru uvnitř balení Víte, z jaké plantáže káva pochází a jakou odrůdu si vychutnáváte

JAK TO FUNGUJE? JEDNODUCHÁ MYŠLENKA, ALE VÝJIMEČNÝ NÁPOJ
Jedinečné provedení sáčku umožňuje ideální průběh extrakce kávy Filtr je navržen tak, aby zachoval veškeré esenciální oleje a chutě kávy Filtr účinně oddělí sedlinu od spařené kávy Servírováním prvního šálku se proces extrakce zastaví, proto káva nezhořkne!

Tak to taky zkuste, naší nabídku naleznete ZDE! 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×