CRATONI: Program náhrady při nenávratném poškození helmy

Kromě standardní 2leté záruky, nabízíme svým zákazníkům i náhradu v případě poškození helmy CRATONI. Pokud se helma stane po pádu nepoužitelnou, poskytne firma CRATONI zákazníkovi slevu až 50 % z doporučené maloobchodní ceny na nákup stejné přilby.

Program CRATONI Crash Replacement Warranty může využít vždy jen první majitel helmy po dobu 3 let od jejího nákupu.

Jak program CRATONI Crash Replacement Warranty uplatnit?
Nárok na náhradu můžete uplatnit hned dvěma způsoby, buď přímo u nás na prodejně, nebo na stránkách výrobce. Rychlejší a pohodlnější je druhá z variant, ale níže připojujeme postup pro oba případy:

1. Uplatnění programu u nás
Zákazník, který si u nás helmu koupil, nám poskytne fotografie poškozené helmy. My jako obchodník pak fotky předáme dodavateli a ten nám v rámci programu pošle stejnou helmu. Pokud nebude přilba skladem, bude se muset objednat u výrobce. Pokud už přilba nebude dostupná vůbec, pošleme zákazníkovi podobnou helmu v podobné hodnotě jako ta původní. Nevýhodou tohoto způsobu uplatnění náhrady je pro Vás delší čas vyřízení, protože v procesu je zapojeno více stran.

2. Uplatnění programu na stránkách výrobce
Zákazník nasměrujte na speciální stránku programu Crash Replacement, kde sám do připraveného formuláře zadáte všechny potřebné údaje včetně fotek poškozené helmy. V rámci celého procesu pak komunikujete přímo s výrobcem, který Vám novou helmu se slevou pošle napřímo, takže to pro Vás bude rychlejší. 

Cratoni

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×