Pealock – elektronický zámek

Elektronický zámek Pealock mi pomáhá řešit nepříjemnou situaci, kterou zažívám nejen v zimě na horách, ale i při cyklistice. Ať jde o kolo nebo lyže, které musím před návštěvou toalety či občerstvení nechat nehlídané ve stojanu. Nebudeme si nic nalhávat, ale sportovní vybavení není zrovna nejlevnější záležitostí. Smíšené pocity, které jsem míval vyřešil tento zámek. Je velmi skladný a ani při lyžování nezavazí v kapse. Malý společník, který hlídá vše za mě. 

pomelo sport - pealock 4

Pealock je elektronický zámek, který je vybaven pohybovým senzorem, integrovaným alarmem a umí odeslat oznámení přímo do telefonu. Zámek s telefonem umí komunikovat prostřednictvím Bluetooth či pomocí GSM režimu díky nabité sim kartě, která je součástí každého zámku. Ve chvíli, kdy se spustí alarm, přijde upozornění do mobilu, v případě nutnosti umí zámek spustit i nouzový hovor s informací o spuštění alarmu. 

Zámek se velmi jednoduše používá. Po nasazení zámku se pomocí mobilní aplikace nebo NFC kartičky aktivuje funkce hlídání na zámku. Tím se zámek uvede do pohotovostního režimu a já si mohu v klidu užívat dobrého jídla v restauraci bez zbytečných obav o sportovní výbavu. 

pomelo sport - pealock 3

Zámek se vyrábí i montuje v České republice. Je vyroben z odolných materiálů a uvnitř pásku jsou zalisované ocelové lanka a vodič připojený k alarmu. Celé tělo alarmu je z velmi odolného plastu, který odolá i tvrdému zacházení ve všech podmínkách. 

Součástí zámku je i mobilní aplikace, která lze pohodlně nainstalovat na telefony s operačním systém iOS a Android. V aplikaci se dá sledovat stav nabití baterie a provádět veškeré nastavení zámku. Snadno lze nastavit i prodlevu čidla, které zabrání spuštění alarmu při letmém zavadění či posunutí lyží. Úroveň zabezpečení lze zcela nastavit podle vlastních preferencí. Alarm zámku se může i automaticky vypínat, pokud 5 sekund nedojde k pohybu.

pomelo sport - pealock 5

Díky tomuto jednoduchému zámku jsem získal tížený klid a zbavil jsem se strachu o vybavení ať už v zimě na horách nebo v létě při cyklistice. Zámek jsem taky s velkou oblibou začal využívat v letních měsících na pláži u vody. Jednoduše stačí zámek připnout na batoh, aktivovat a moje věci jsou hlídané a v bezpečí. 

Podrobnější parametry zámku zde: Zámek Pealock.

pomelo sport - pealock

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×