Silvini unisex čepice UA2128 Casone

Kód: 3223-UA2128-33335
Výprodej OUTLET
Neohodnoceno
649 Kč –61 %
Silvini unisex čepice UA2128 Casone (Velikost L/XL, Barva turquoise)
649 Kč –61 % 253 Kč / ks 209 Kč bez DPH
Skladem (3-5 dní)
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Středně teplá unisex čepice vyrobená z teplého Powertherm materiálu s příměsí modalu. Čepice je vhodná na běžky, skialp či na kolo pod přilbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dámské cyklistické šortky MERANA jsou stvořeny pro kondiční a rekreační cyklistky, které hledají spolehlivého a elegantního parťáka pro své jízdy. Tento model exceluje jak na rychlých ROAD trasách, tak při objevování OFF ROAD stezek na gravelovém či MTB kole. Jsou vyrobeny z pečlivě zvolené kombinace materiálů Compess power a QuatroFLEX, díky čemuž jsou to výjimečně elastické šortky, které poskytují jemnou a velice příjemnou oporu pracujícím svalům. Společně s přiléhavým střihem zaručují, že se oděv dokonale přizpůsobí vašim křivkám a maximalizuje váš sportovní výkon. Vaše bezpečí a komfort i během dlouhých pětihodinových tréninků zajistí anatomicky tvarovaná cyklistická vložka Cool-TECH v provedení Basic+ s 10mm vložkou. Kraťasy s délkou do půli stehen jsou opatřeny pohodlným vysokým pasem, který spolehlivě chrání oblast beder před prochladnutím. Velice praktickým detailem je skrytá vnitřní kapsa zapracovaná v zadní části pasu, která je ideální pro uložení drobných nezbytností. Ploché švy chrání pokožku a stabilní polohu nohavic zajišťuje ohrnutý spodní lem se silikonovými prvky a prošitím. Reflexní prvky zajistí bezpečnost při zhoršených světelných podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čepice
Záruka: 24 měsíců
EAN: Zvolte variantu
Pohlaví: unisex
Barva: modrá
Materiálové složení: hlavní: 9,5% elastan 5% polyuretan 48% acrylic 4,5% wool 33% modal/ kontrastní: 100% polyester
Vlastnosti: reflexní prvky;počesaný lem
Materiál: počesanáná podšívka;powertherm with modal
Sportovní zaměření: skialp

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

O značce Silvini Vám asi nejvíc vypoví jejich slova!

Jsme česká značka bez zahraničního kapitálu. Místo spousty peněz máme otevřenou hlavu. Díky tomu děláme dobře padnoucí sportovní oblečení, které má styl. Oblečení, které sami nosíme nejen my, ale i přední sportovní týmy.

Všechny střihy a návrhy vznikají doma, v České republice. Důsledně hlídáme produkční kvalitu naší práce. Tak se mezi vás dostanou jen ty kousky, na které jsme opravdu pyšní.
Rozhodli jsme se, že budeme parťáky vašeho výkonu. A zvolili jsme správně.

×

Splátková kalkulačka ESSOX