NOVINKA: Elektrická koloběžka Bee Free Scooter 1

Elektrokoloběžky jako rychlý a bezemisní dopravní prostředek se v poslední době těší velké popularitě hlavně ve městech a podle nás letos budou vyhledávaným vánočním dárkem.

Bee Free Scooter 1

 
Intuitivní ovládání

Přehledný LED displej zobrazuje rychlost, stav baterie a aktuálně zvolený jízdní režim.Režimy jízdy a osvětlení se ovládají jediným tlačítkem na akcelerační páčce. Jedním stiskem se mění mezi 3 rychlostními módy. Dvojklikem se zapínají a vypínají světla.

Přehledný LED displej zobrazuje rychlost, stav baterie a aktuálně zvolený jízdní režim.

Bezpečnostní prvky

Bee Free Scooter 1 má přední LED světlozadní červenou svítilnu a odrazky po stranách.

Brzdová páčka aktivuje jak zadní kotoučovou brzdu, tak elektronickou brzdu v motoru a dodatečnou brzdnou sílu obstarává sešlápnutí zadního blatníku.

Bee Free

 
Jednoduchý skládací systém

Nafukovací 10″ kola výborně tlumí nárazy. Pro překonání horšího terén nebo schodů stačí koloběžku složit a přenést v rukách.

Jednoduchý skládací systém umožňuje složení během 3 vteřin. Kompaktní rozměry po složení jsou zárukou toho, že se dá koloběžku vzít i do autobusu nebo do výtahu a snadno ji lze sbalit i do kufru sebemenšího auta.

Bee Free Scooter 1

 
Vyjímatelná baterie

Baterii lze snadno vyjmout, abyste při nabíjení nemuseli k zásuvce s celou koloběžkou.

Praktické je i umístění akumulátoru na stojné tyči řídítek. Oproti koloběžkám s baterií v podvozku totiž nehrozí, že se při přejíždění nerovností nebo sjíždění z obrubníku akumulátor poškodí. Lithiovou baterii s kapacitou 10 Ah nabijete do plna za 5-7 hodin.

Bee Free Scooter 1

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×