Silvini pánské gravel triko Galatro
Kód: 3124-MD2418-43124Související produkty
Detailní popis produktu
Galatro je pánské pružné triko, ideální pro jízdu na gravel kole. Vyrobené z lehkého a prodyšného materiálu Light MESH. Triko má volný střih a lehce prodloužený zadní díl. Na něm naleznete stylovou kapsu na zip, do které se vejde telefon či doklady. Nechybí reflexní potisky v barvě materiálu a ozdobné nášivky, které dodávají triku atraktivní vzhled. Materiálové složení: HLAVNÍ MATERIÁL: 95% POLYESTER, 5% ELASTANDoplňkové parametry
Kategorie: | Dresy krátký rukáv |
---|---|
EAN: | 8596016198791 |
Pohlaví: | Pánské |
Barva: | zelená |
Technický popis: | Volný střih, 1 zadní svislá kapsa na zip, Reflexní prvky |
Materiál: | Light Mesh |
Cyklovložky: | lehkost 4, prodyšnost 4, pružnost 4, slim fit 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
O značce Silvini Vám asi nejvíc vypoví jejich slova!
Jsme česká značka bez zahraničního kapitálu. Místo spousty peněz máme otevřenou hlavu. Díky tomu děláme dobře padnoucí sportovní oblečení, které má styl. Oblečení, které sami nosíme nejen my, ale i přední sportovní týmy.
Všechny střihy a návrhy vznikají doma, v České republice. Důsledně hlídáme produkční kvalitu naší práce. Tak se mezi vás dostanou jen ty kousky, na které jsme opravdu pyšní.
Rozhodli jsme se, že budeme parťáky vašeho výkonu. A zvolili jsme správně.